Open Hours
Mon - Fri:
8.00 am - 8.00 pm
Saturday:
9.00am - 6.00 pm
Sunday:
9.00am - 6.00 pm

Arabanızdaki Şıklık: Direksiyon Kaplama

 Direksiyon, aracımızda belki de en çok temas ettiğimiz yerdir. Elimizdeki terleme ve sürtünme sebebiyle zaman içerinde direksiyon kaplamasında aşınmalar meydana gelir. Bu aşınmalar aracınızda eski ve bakımsız bir görünüme sebep olur.

 Bu eski ve bakımsız görüntüden kurtulmak için direksiyon kaplama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Direksiyon kaplama uygulamamızda hakiki direksiyon derisi kullanıyoruz. Bu sayede aracınızın direksiyon kaplaması ilk aldığınızdan bile daha dayanıklı hale gelmektedir.

Herhangi bir deformasyon olmasa bile farklı deri, dikiş renkleri ve size özel tasarım direksiyon kaplaması sayesinde direksiyonunuz artık yalnızca aracınıza yön vermekle kalmayacak aynı zamanda aracınızın bir aksesuarı haline gelecektir.

 Direksiyon aynı zamanda içerisinde airbag sistemi barındırdığından, uzman ellerden hizmet almak faydanıza olacaktır. Görüntü ne kadar önemliyse, güvenlik de o kadar önemlidir. Çok uzun yıllardır işinde uzmanlaşmış ustalarımız sayesinde biz işimizin arkasındayız. Kalite ve güvenliği aynı anda arıyorsanız bize ulaşın.