Open Hours
Mon - Fri:
8.00 am - 8.00 pm
Saturday:
9.00am - 6.00 pm
Sunday:
9.00am - 6.00 pm

Size Ait Bir Tekne için Çalışıyoruz: Tekne İç Dizaynı

Suyun üzerinde geçirdiğiniz süreyi en verimli şekilde kullanmanızı amaçlıyor ve bunun için tekne iç dizaynı alanında sizin için çalışıyoruz. Teknenizin içi tamamen istek, ihtiyaç ve fikirlerinize göre şekillenmiş bir tasarım ile döşendiği zaman denizin tadını daha fazla çıkarabilirsiniz.

Teknelerin iç mekanları da dışı gibi eskiyebilir ya da artık eskisi kadar kullanışlı gelmeyebilir. İhtiyacınızı karşılamayan bir tasarım hem sizi mutlu etmez hem de denizde olduğunuz sürece konforunuzu azaltır. Bir teknenin en önemli özelliği olan hacmi, tekne iç dizaynında da dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Tekne içi hacmin ergonomik bir tasarımla yeniden dizayn edilmesi hem sizin hem de sevdiklerinizin teknede geçirdiği vakti daha konforlu kılacaktır.

Teknenin genel yerleşim planını sizi dinleyerek, sizin için en uygun hale getirirken tekne iç dizaynında alanlar haricinde döşeme, mobilya ve konsepti de belirleyerek deneyimli ekibimizle teknenizde çalışmaya başlıyoruz. Tek ihtiyacınız olan şey teknenizin iç dizaynında istediğiniz ve ihtiyacınız olan şeyleri belirlemek!

Tekne iç dizaynını yaşam tarzınıza göre minimal ya da lüks bir tasarımla dizayn edebiliriz. Fonksiyonelliği ön plana alarak ihtiyaçlarınıza göre minimal bir tasarımla yeniden dekora ederek daha az ama pratik eşyalara yer verebilirsiniz. Sadelikten sıkıldıysanız ve denizdeki evinizin daha ihtişamlı olmasını istiyorsanız da ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek lüks tasarımlar ile teknenizin iç dizaynını değiştirerek, sizin için en iyisini yapmayı hedefliyoruz.

01

ÇOK SAYIDA RENK SEÇENEĞİ

02

KALİTELİ HAKİKİ DERİ

03

AİRBAG TEST BELGESİ

04

KOLTUK ISITMA SİSTEMLERİ

05

DİREKSİYON KAPLAMA

06

LOKAL TAMİRAT

07

DERİ PASPAS