Open Hours
Mon - Fri:
8.00 am - 8.00 pm
Saturday:
9.00am - 6.00 pm
Sunday:
9.00am - 6.00 pm

Farklı Tasarım Eşsiz Konfor: Aracınız için OTO Deri Döşeme

Aracınızın daha şık ve estetik bir görünüm kazanarak tarzınızı yansıtmasını istiyorsanız çeşitli renk ve modellere sahip koltuk döşemelerine göz atabilirsiniz. Aracınız ön ve arka koltuklarının orijinal döşemesinin üzerine isteğinize ve zevkinize bağlı olarak istediğiniz tarzda bir kaplama yaptırarak konforunuzu arttırabilir ve koltuk ile kumaşın dışarıdan gelebilecek herhangi olumsuz bir darbeye, kirliliğe karşı muhafa edilebilmesini sağlayabilirsiniz.

Farklı renk, desen, doku ve tasarımlara sahip olan koltuk döşemeleri aracınızın markası ve modeline göre özel olarak tasarlandığı için kullanımda hiçbir sorunla karşılaşmazsınız. Toz, kir, ter ve leke gibi dış etkenlere karşı dayanıklı olan materyalleri kullandığımız için aracınız içinde kaliteyi hissedebilir ve konforun tadına varabilirsiniz. Tercih edeceğiniz koltuk döşemeleri ile aracınızın koltuklarını ilk günkü hali ile koruyabilir ve isteğinize göre döşemelerde renk değişikliği yapabilirsiniz.

Koltuk döşeme için kullandığımız kumaşlar antibakteriyel ve ekstra havalandırma sağlayarak terleme önleyici olduğu için aracınızla yaptığınız tüm yolculuklarda rahatlığın ve konforun tadına varabilirsiniz. Siyah ve krem gibi klasik renklerin yanı sıra daha canlı renklere ve tasarımlara sahip koltuk döşeme takımlarımız ile beklenti ve tarzınıza uyacak olanı seçebilirsiniz. Seçtiğiniz renk ve materyaldeki koltuk döşeme takımlarını ekibimiz titizlik ile aracınıza uygulanır.

Konforlu ve kaliteli bir deneyim için tarzınıza en uygun koltuk döşeme takımını seçerek aracınızı yenileyerek keyifli bir seyahatin kapısı arayabilirsiniz.