Open Hours
Mon - Fri:
8.00 am - 8.00 pm
Saturday:
9.00am - 6.00 pm
Sunday:
9.00am - 6.00 pm

Arabanızdaki Şıklık: Oto Deri Koltuklar

Aracınızda en çok temas ettiğiniz yer olan koltuklar kullanıma bağlı olarak yıpranmakta ve eskimektedir. Aracınızın bakımını yaptırırken iç kısmını da unutmamak gerekir, belli aralıklarla paspaslardan koltuklara kadar olan ürünleri değiştirerek aracınız içinde ihtiyacınız olan konforu yakalayabilirsiniz. İsteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak otomobil koltuklarınız için aracınızın markası ve modeline göre şık tasarımlara sahip oto deri koltukları tasarladık.

Aracınızın koltuklarından, koltuk arkasında bulunan ceplerine kadar ince düşünülmüş kaliteli oto deri koltuk tasarımlarımız ile aracınızı baştan yaratıyor ve sizlere eşsiz bir deneyim sunuyoruz. Konfor ile lüksü birleştirerek tasarladığımız oto deri koltuk takımları ile yaz aylarında dahi herhangi bir sorun yaşamadan seyahat edebilirsiniz.

Sizin için özel olan aracınızı daha konforlu ve şık bir hale getirmek için tasarladığımız oto deri koltuk kaplamaları sizi yol boyunca rahat ettirerek yolun keyfini çıkarmanıza olanak sağlayacaktır. Müşteri memnuniyetini amaçlayarak çıktığımız bu tasarım yolculuğunda, sizleri ve isteklerinizi göz önünde alarak %100 gerçek ya da suni deriden oluşan koltuk kaplamalarını ince detaylara önem vererek üretiyoruz. Siyah, açık ve koyu kahve, gri, bej ve krem gibi geniş renk yelpazesine sahip oto deri koltuk tasarımları arasından tarzınızı en çok yansıtacak olanı seçerek uzun yıllar boyunca herhangi bir yırtılma ve ayrılma gibi olumsuz durumla karşılaşmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

01

ÇOK SAYIDA RENK SEÇENEĞİ

02

KALİTELİ HAKİKİ DERİ

03

AİRBAG TEST BELGESİ

04

KOLTUK ISITMA SİSTEMLERİ

05

DİREKSİYON KAPLAMA

06

LOKAL TAMİRAT

07

DERİ PASPAS